Interneta vietnes www.baletveikals.lv Privātuma Politika. Redakcija 1.0 no 22.01.2021

Privātums

Pārdevējs apņemas izturēties pret Pircēja personas datiem ar vis lielāko atbildību un rūpēm par to drošumu, neierobežojot vai neapdraudot Pircēja tiesības uz privātumu.

Nolūkā apstrādāt pasūtījumu un organizēt preču piegādi, izrakstīt rēķinus un/vai  pavadzīmes Pārdevējs var pieprasīt šādus Pircēja personas datus: vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasta adrese, kas tiek uzglabāti tik ilgi, cik tas nepieciešams iemesliem, kādēļ šī informācija ir iegūta, vai arī saskaņā ar likumu.

Pircējs piekrīt un neiebilst, ka tā personas dati var tikt nodoti kurjera dienestam, kas nodrošina Pircēja pasūtījuma piegādi.

Pircēja personas dati var tikt izmantoti Pārdevēja grāmatvedības uzskaites likumīgai nodrošināšanai.

Pircēja sniegtiem personas datiem, kas uzglabājas pie Pārdevēja, tiek noteikta ierobežota piekļuve un aizsardzība ar drošu paroli.

Pircējam tiesības ir - piekļūt saviem datiem, pieprasīt datu dzēšanu, labot savus datus, pieprasīt datu apstrādes pārtraukšanu, tiesības iebilst datu apstrādei, tiesības atsaukt piekrišanu.

Par sīkfailiem

Interneta vietne www.baletveikals.lv tiek izmantoti sīkfaili. Izmantojot šo tīmekļa vietni un piekrītot šai politikai, Patērētājs piekrīt interneta vietnes sīkfailu izmantošanai saskaņā ar šīs politikas noteikumiem.

Sīkfaili ir faili, kurus tīmekļa serveri nosūta tīmekļa pārlūkprogrammām, kuras tos glabā turpmākām vajadzībām.

Pēc tam ikreiz, kad pārlūkprogramma serverim nosūta lapas pieprasījumu, šī informācija tiek nosūtīta atpakaļ. Tādējādi tīmekļa serveris var identificēt un izsekot tīmekļa pārlūkprogrammas.

Ir divi galvenie sīkfailu veidi: sesijas sīkfaili un pastāvīgie sīkfaili.

 • Sesijas sīkfaili datorā tiek izdzēsti uzreiz pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas.
 • Pastāvīgie sīkfaili datorā tiek glabāti līdz to izdzēšanai vai derīguma beigām.

Pārdevējs šajā tīmekļa vietnē izmanto sīkfailus zemāk norādīto iemeslu dēļ.

 • Lai apkopotu datus par lietotāju, izmantojot Google Analytics rīkus.
 • Lai iespējotu pareizu satura rādīšanu sociālajā tīklā Facebook.
 • Lai rādītu ieteikumus lietotājam, kurš jau iepriekš ir apmeklējis interneta vietni.
 • Lai iespējotu AddThis sociālās kopīgošanas vietnes JavaScript skriptu klienta pusē un nodrošinātu atjaunināta kopīgošanas gadījumu skaita rādīšanu lietotājiem, kas kopīgo lapu.
 • Lai sīkfailā glabātu vēlamās valodas iestatījumu un lietotāju automātiski novirzītu uz atbilstošo interneta vietnes valodas versiju.

Pārdevējs izmanto pakalpojumu AdWords — reklāmguvumu uzskaitei un atkārtotai mērķauditorijas atlasei. Šie ir trešo pušu sīkfaili, kuru derīguma termiņš ir 90 dienas vai 2 gadi.

Google sīkfaili

Lai analizētu šīs tīmekļa vietnes lietojumu, www.donnabc.lv izmanto pakalpojumu Google Analytics. Šis pakalpojums ģenerē statistiku un citu informāciju par tīmekļa vietni, izmantojot sīkfailus, kuri tiek glabāti lietotāju datoros. Informācija, kas tiek ģenerēta saistībā ar interneta vietni, tiek izmantota, lai veidotu atskaites par tās lietojumu.

Zemāk uzskaitīti Google sīkfailu veiktie uzdevumi.

 •   Nosaka, kurš domēns jāvērtē.
 •   Atšķir unikālos lietotājus.
 •   Iegaumē iepriekšējo apmeklējumu skaitu un laiku.
 •   Iegaumē informāciju par datplūsmas avotu.
 •   Nosaka sesijas sākuma un beigu laiku.
 •   Iegaumē apmeklētāja līmeņa pielāgoto mainīgo vērtības.

Atkarībā no sīkfaila tipa Google glabās un izmantos šo informāciju no 30 minūtēm līdz 2 gadiem. Google konfidencialitātes politika ir pieejama šeit:

Instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on rīku, iespējams no šīm sīkdatnēm atteikties un to iespējams izdarīt šeit.

Facebook Pixel

Rīks, kas uzstādīts interneta vietnē, attiecas tieši uz tiem apmeklētājiem, kas lieto arī Facebook pakalpojumus, jo šīs sīkdatnes nodrošina Facebook tīklā redzamo reklāmu un satura pielāgošanu atbilstoši ierīces un interneta pārlūka lietotāja interesēm. Atteikties no Facebook sīkdatnēm un iegūt sīkāku informāciju par tām iespējams šeit:
Sīkāku informāciju par Facebook Pixel atrodama šeit:

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Interneta vietnes www.baletveikals.lv "Privātuma politika" redakcija 1.0, spēkā no 2020. gada 22. janvāra. Lejupielādēt  šeit

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.